Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Polityka prywatności sklepu Milux.
1.Szanując prawa naszych klientów oraz respektując ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 ze zm.) zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy sklepu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.
 2.Administratorem Danych Osobowych jest: Milux Łukasz Gulbinowicz, Kadłubka 41, 71-524 Szczecin. Numer zgłoszenia w GIODO: 017072/2012. Numer księgi: 120220.
3.W naszym sklepie zbieramy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail – podczas składania zamówienia poprosimy o podanie tych danych, co umożliwi nam realizację zamówienia oraz ewentualny kontakt w sprawach dotyczących zamówienia.
4.Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
-Podczas składania zamówienia – umożliwi nam to szybką realizację zamówienia.
-Przy zakładaniu konta – założenie konta jest dobrowolne. Dane pozyskane podczas zakładania konta służą ułatwieniu dokonywania zakupów w przyszłości.
-Podczas zapisywania się do newslettera – w ramach newslettera wysyłamy informacje o promocjach i nowych produktach pojawiających się w naszej ofercie. Newsletter jest wysyłany wyłącznie osobom które wyraziły chęć jego otrzymywania. Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne i w każdej chwili można zrezygnować z jego otrzymywania.
5.Każda osoba korzystająca ze sklepu ma możliwość decydowania o tym, czy i w jakim zakresie chciałaby skorzystać z naszych usług i jakie informacje chce udostępnić. W przypadku braku zgody na pozostawienie swoich danych osobowych każdy ma prawo do usunięcia swoich danych bądź do nie korzystania z serwisu.
6.Zgromadzonych danych nie przekazujemy osobom trzecim, odstępstwo od tej zasady jest dopuszczalne tylko w przypadku zamówień wymagających dostawy produktów do Zamawiającego. W takiej sytuacji dane adresowe Zamawiającego są przekazywane firmie kurierskiej dostarczającej przesyłkę.
7. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych każda osoba ma prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym wystarczy przesłać właściwą informację na adres mailowy: sklep@miluxmarket.pl lub listem poleconym na adres: Milux Łukasz Gulbinowicz, Kadłubka 41, 71-524 Szczecin.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.

Chcesz wiedzieć więcej zajrzyj.

http://www.miluxmarket.pl/pliki-cookies-r91.html
» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.